E×Power
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E×Power

Music, Telenovele, igre, ..
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Iščemo |Ex|-Team.*

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Anahi.*
Admin
Admin
Anahi.*


Število prispevkov : 275
Age : 29
Kraj : Ptuj
Registration date : 19/01/2008

Iščemo |Ex|-Team.* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Iščemo |Ex|-Team.*   Iščemo |Ex|-Team.* Icon_minitimeSob Jan 19, 2008 3:17 pm

Iščemo |Ex|-Team.* .
to pomeni modelatorje, oglaševalde, donatorje

Trenutno imamo modelatorko tako da ..

Oglaševalci:
Koda:
Upo.ime:
Kaj je delo ogla?
Bi redno upravljala svoje delo:
Zakaj te naj zberem:



Donatorji:
Koda:
Upo.ime:
Kaj bi doniral:
Boš redno upravljal delo:
zakaj te naj zberem:


Vse po ZS.
Nazaj na vrh Go down
Anahi.*
Admin
Admin
Anahi.*


Število prispevkov : 275
Age : 29
Kraj : Ptuj
Registration date : 19/01/2008

Iščemo |Ex|-Team.* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščemo |Ex|-Team.*   Iščemo |Ex|-Team.* Icon_minitimeSob Jan 19, 2008 6:06 pm

Iščem 2 glavna pomočnika ki bosta vse ob enem.

Koda:

Upo. ime:
Kaj dela glavni pomočnik po tvoje:
Zakaj si zaslužiš bit pomočnik:
Kako bi meni pomagal:

Čim nadalše bolše je .


Po ZS
Nazaj na vrh Go down
Anahi.*
Admin
Admin
Anahi.*


Število prispevkov : 275
Age : 29
Kraj : Ptuj
Registration date : 19/01/2008

Iščemo |Ex|-Team.* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščemo |Ex|-Team.*   Iščemo |Ex|-Team.* Icon_minitimeTor Jan 22, 2008 7:00 pm

IŠČEMO ADMINKO. NAPIŠI KAR SEM:

Upo. ime:
Kaj dela admin, zakaj si sposobna bit to, boš redno delala svoje delo, opiši kaj bi spremenla dodala da bi bil bolši:
Nazaj na vrh Go down
Arabela
|Ex|-Team.*
|Ex|-Team.*
Arabela


Število prispevkov : 40
Age : 29
Kraj : Elite Way School
Registration date : 19/01/2008

Iščemo |Ex|-Team.* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščemo |Ex|-Team.*   Iščemo |Ex|-Team.* Icon_minitimeTor Jan 22, 2008 7:38 pm

Upo. ime:Arabela
Kaj dela admin, zakaj si sposobna bit to, boš redno delala svoje delo, opiši kaj bi spremenla dodala da bi bil bolši: Ja ureja forum in skrbi, da je forum čim boljši.. Ustreže uporabnikom in poskuša čimbolš vodit forum.... Ok če sem sposobna presodiš ti... ampak sem že mela nekaj svojih forumov in mislim, da bi mi tudi ta forum gratal....Če bom našla veliko časa bom poskušala čimbolj skrbet za forum....Dodala nebi nič kaj tako posebnega, ker je dober forum in ima vse....
Nazaj na vrh Go down
×LinniE×
Admin
Admin
×LinniE×


Število prispevkov : 80
Age : 30
Kraj : Ljubljana
Registration date : 19/01/2008

Iščemo |Ex|-Team.* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščemo |Ex|-Team.*   Iščemo |Ex|-Team.* Icon_minitimeTor Jan 22, 2008 11:42 pm

Upo. ime: ×LinniE×
Kaj dela admin, zakaj si sposobna bit to, boš redno delala svoje delo, opiši kaj bi spremenla dodala da bi bil bolši: Admin ureja forum mu dodaja nove teme, skrbi zanj, zbira člane, vodi forum in se trudi da bi bil forum bolj obiskan in bi imeL več članov, pomaga uporabnikom, izbira modelatorje, spremeniLa ne bi nič ker mi je useč kot si ga ti naredila, mogoče bi še kakšno temo dodaLa če bi se spomniLa, da bi bilj boljši bi ga oglaševala in zbirala nove člane, ker si res narediLa dobr forum in bi bila fuL veseLa če bi bila del tega foruma
Very Happy Very Happy
Redno bi upravljala delo, usak dan bi bila gor če bi mogla in pa sposobna sem bit to ker imam izkušnje in mam že kr par forumov pa zaenkrat so usi zadovoljni z mano...
king
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Iščemo |Ex|-Team.* Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščemo |Ex|-Team.*   Iščemo |Ex|-Team.* Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Iščemo |Ex|-Team.*
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
E×Power :: Expower :: Forum-
Pojdi na: